niedziela, 28 października 2012

Jak połączyć bezprzewodowo centralę alarmową CB32 z centralą DSC 3000 ?Jak połączyć bezprzewodowo centralę alarmową CB32  z centralą DSC 3000 ? 

Obok schemat połączenia podwójnego przekaźnika z modułem MTX. Wyjście PGM programujemy w centrali jako wskaźnik zazbrojenia. W momencie uzbrojenia alarmu w DSC zostaje aktywowane wyjście PGM które załącza przekaźnik PK1.  Przekaźnik PK1 załącza (na czas określony pojemnością kondensatora ) przekaźnik  PK2 zwierający wejście modułu MTX, który wysyła drogą radiową sygnał uzbrojenia centrali CB32.  W momencie rozbrojenia centrali DSC przekaźnik PK1 przełącza styki zwierając obwód kondensatora i cewki przekaźnika PK2 do masy co powoduje rozładowanie kondensatora i uruchomienie przekaźnika PK2 . 
Sygnał alarmu z centrali CB32 do DSC jest wysyłany też drogą radiową. Do wyjścia Out2 w CB32 jest podłączony przekaźnik sterujący modułem MTX. Natomiast przy centrali DSC 3000 jest zamontowany odbiornik jednokanałowy który jest podłączony do jednego z wejść centrali na linię 24 godzinną.

1 komentarz:

  1. Poznajcie nową czeskę firmę hostingową http://www.quicksnake.pl Quicksnake.pl Odwiedzam ich FB od jakiegoś czasu, bo chciałem mieć swoją stronę internetową - zrobili mi ją za darmo! Musiałem tylko kupić hosting, cena to jedynie 3,90 zł za 10,000 MB!

    A oto ich strona na Facebooku: http://www.facebook.com/QuickSnakePL

    OdpowiedzUsuń